Titulli GENA - Ma dhe dashnine
Ndëgjuar 911
Shkarkuar 54
Pëlqyer 0
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

GENA - Ma dhe dashnine - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store