Titulli GENA - Kali i bardhe
Ndëgjuar 667
Shkarkuar 14
Pëlqyer 2
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

GENA - Kali i bardhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store