Titulli Shqipe x Burim - Na jemi familje madhe
Ndëgjuar 701
Shkarkuar 16
Pëlqyer 13
Publikuar 13/12/2022

Texti i këngës

Shqipe x Burim - Na jemi familje madhe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store