Titulli Shqipe Kastrati - Ne drrase te vekut
Ndëgjuar 829
Shkarkuar 39
Pëlqyer 3
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Shqipe Kastrati - Ne drrase te vekut - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store