Titulli Remzie Strumcaku - Ndrras te vekut kush po qan
Ndëgjuar 855
Shkarkuar 30
Pëlqyer 1
Publikuar 26/02/2023

Texti i këngës

Remzie Strumcaku - Ndrras te vekut kush po qan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store