Titulli Remzie x Nexhat Osmani - Kolazh
Ndëgjuar 1,949
Shkarkuar 254
Pëlqyer 15
Publikuar 03/01/2023

Texti i këngës

Remzie x Nexhat Osmani - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store