Titulli Ylber Osmani x Lendita Selimi - Sa e sa
Ndëgjuar 729
Shkarkuar 38
Pëlqyer 1
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

Ylber Osmani x Lendita Selimi - Sa e sa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store