Titulli Teuta Selimi - Dhurate
Ndëgjuar 1,146
Shkarkuar 88
Pëlqyer 6
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Teuta Selimi - Dhurate - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store