Titulli Butrint Rashiti x Lendita Selimi - Rahat po du me u kan
Ndëgjuar 944
Shkarkuar 39
Pëlqyer 0
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

Butrint Rashiti x Lendita Selimi - Rahat po du me u kan - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store