Titulli Alban Mehmeti x Kaltrina Selimi x Sef Duraj x Xheraldina Resmija - Kolazh
Ndëgjuar 1,077
Shkarkuar 45
Pëlqyer 1
Publikuar 05/04/2023

Texti i këngës

Alban Mehmeti x Kaltrina Selimi x Sef Duraj x Xheraldina Resmija - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store