Titulli Elinel x Alban Skenderaj - Boll
Ndëgjuar 1,559
Shkarkuar 156
Pëlqyer 82
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

Elinel x Alban Skenderaj - Boll - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store