Titulli Alban Skenderaj x Cricket - Ndalma Remix
Ndëgjuar 1,668
Shkarkuar 205
Pëlqyer 6
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Alban Skenderaj x Cricket - Ndalma Remix - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store