Titulli Dafina Zeqiri x Cricket - Harroj
Ndëgjuar 2,627
Shkarkuar 360
Pëlqyer 10
Publikuar 08/04/2023

Texti i këngës
Te ti une kam ra
Po nuk e din
E qesh me ta than
A nuk e nin?!
Te ti e gjeta
Dashurin
T’u t’dasht t’u t’dasht t’u t’dasht
Une pa pushim

Zemra jeme m'rendon
E lutet per ne te dy
Nuk e di edhe sa ma sa ma sa ma
Pa u thyyy
E une se harroj harroj harroj
Me t’than te du
Thelle ne syte e mi e sheh e ndjen
I vetmi je per mu

Aaa ky njeri ty t’don
Aaa a s’je ka e kupton
A thu ti thu ti
A jam ka gaboj
A thu ti thu ti
Kam me i ra pishmom
Gotta let you go
Prap pa ty smuj jo

Zemra jeme menoj
E lutet per ne te dy
Nuk e di edhe sa ma sa ma sa ma
Pa u thyyy
E une se harroj harroj harroj
Me t’than te du
Thelle ne syte e mi e sheh e ndjen
I vetmi je per mu

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store