Titulli Dafina Dauti x Anton Delija - Mos Qaj Zemer
Ndëgjuar 307
Shkarkuar 35
Pëlqyer 0
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

Dafina Dauti x Anton Delija - Mos Qaj Zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store