Titulli Dafina Zeqiri ft YA NINA - NASTY x SEE ME
Ndëgjuar 3,759
Shkarkuar 545
Pëlqyer 21
Publikuar 12/05/2023

Texti i këngës
[Intro]
Nasty, nasty (Ahh, a-a-a)
Nasty, so nasty

[Chorus]
I know you like it nasty nasty
E di ca bon me tu jep rasti
No, no, no, s’po di ça me bo (Yeah, yeah)
I know you like it nasty nasty
E di ca bon me tu jep rasti
Oh no, no, no
Kurioze jam bo

[Verse 1: Dafina Zeqiri]
Ça bon, ça don
Du me t’pas më shumë pranë, shume pranë
Pi akshamit n’aksham, n’aksham, o-o-oh
As ti, as ti mos e len me t’ik çasti, çasti
Maje mirë sa e ke ti n’dorë, a pe sheh me kuror
Dashni, dashni, mushim gotat raki, raki
Jo nuk rrina pa pi, pa pi
[?]

[Pre-Chorus]
I know you like it
Baby I know you like it
Nasty, nasty, nasty, nasty
You might also like
Area Codes
Kali
Mashallah
Tayna & Buta
Behind Bars
Vinz HB
[Chorus]
I know you like it nasty nasty
E di ca bon me tu jep rasti
No, no, no, s’po di ça me bo
I know you like it nasty nasty
E di ca bon me tu jep rasti
Oh no, no, no
Kurioze jam bo

[Verse 2: YA NINA]
Like wagwan, wagwan
Du me t’pa tu e boss down, boss down
E une mujna me t’shot down, shot down
Menen ta di, menen ta di
Like friends [?]
[?]
Bombaclart, make your move daddy, kurrë mo
Jo se pres kërkon, qata qoje mallin
Ose leje krejt ose hin n’halle
Kallxo ku i ke [?]
Veç fjalë, veç fjalë but no [?]
This kitty, kitty, kitty [?]
[?]

[Chorus]
I know you like it nasty nasty
E di ca bon me tu jep rasti
No, no, no, s’po di ça me bo
I know you like it nasty nasty
E di ca bon me tu jep rasti
Oh no, no, no
Kurioze jam bo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store