Titulli Besim Zeqiri - Tahir Sinani
Ndëgjuar 1,029
Shkarkuar 51
Pëlqyer 0
Publikuar 08/04/2023

Texti i këngës

Besim Zeqiri - Tahir Sinani - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store