Titulli Adion Muciqi x Loreta Zeqiri - Potpuri
Ndëgjuar 141
Shkarkuar 13
Pëlqyer 0
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Adion Muciqi x Loreta Zeqiri - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store