Titulli Shkurta x Vjollca Selimi - Lujna knojna
Ndëgjuar 221
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 09/02/2023

Texti i këngës

Shkurta x Vjollca Selimi - Lujna knojna - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store