Titulli Xhela x Dona x Valbona Spahiu x Ylber Osmani - Potopuri
Ndëgjuar 530
Shkarkuar 20
Pëlqyer 1
Publikuar 13/04/2023

Texti i këngës

Xhela x Dona x Valbona Spahiu x Ylber Osmani - Potopuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store