Titulli Xhela - A e din sa jam merzite
Ndëgjuar 705
Shkarkuar 29
Pëlqyer 1
Publikuar 14/04/2023

Texti i këngës

Xhela - A e din sa jam merzite - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store