Titulli Xhela x Valbona Spahiu - At nishan qe e ke ne gushe
Ndëgjuar 410
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

Xhela x Valbona Spahiu - At nishan qe e ke ne gushe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store