Titulli Xhela x Ylber Osmani x Valnona x Dona Spahiu - Turbo tallava
Ndëgjuar 1,532
Shkarkuar 149
Pëlqyer 12
Publikuar 12/04/2023

Texti i këngës

Xhela x Ylber Osmani x Valnona x Dona Spahiu - Turbo tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store