Titulli Sulltani Turabi - Taksim Tallava
Ndëgjuar 1,756
Shkarkuar 123
Pëlqyer 7
Publikuar 29/04/2023

Texti i këngës

Sulltani Turabi - Taksim Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store