Titulli DRITON JAKAJ - Tallava
Ndëgjuar 241
Shkarkuar 24
Pëlqyer 2
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

DRITON JAKAJ - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store