Titulli Driton x Hyra - Dasem me shyhret
Ndëgjuar 534
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Driton x Hyra - Dasem me shyhret - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store