Titulli Ardiana Dili - Dasem me tupana
Ndëgjuar 611
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Ardiana Dili - Dasem me tupana - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store