Titulli Ardiana Dili x Lorik Selmani - Pa ty nuk bon
Ndëgjuar 380
Shkarkuar 25
Pëlqyer 1
Publikuar 19/01/2023

Texti i këngës

Ardiana Dili x Lorik Selmani - Pa ty nuk bon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store