Titulli Nora x Qendresa x Ardiana - Boni dera rrak tak tak
Ndëgjuar 427
Shkarkuar 36
Pëlqyer 1
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Nora x Qendresa x Ardiana - Boni dera rrak tak tak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store