Titulli Nora Istrefi - Amanet
Ndëgjuar 1,601
Shkarkuar 170
Pëlqyer 16
Publikuar 21/03/2023

Texti i këngës

Nora Istrefi - Amanet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store