Titulli Era Istrefi - Idiot
Ndëgjuar 2,825
Shkarkuar 608
Pëlqyer 35
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës
Baby Mos Rri Ti Larg Afrohu Ma Ngat,
Edhe Bonem Perveti..
Menen E Kom Veq Te Ti,
Menen E Kom Veq Te Ti..

Nuk E Di Qa Ke Bo Ti,
Menen Hala E Kom Te Ti..
Idiot, Idiot Ti,
Faji So Te Une Po Te Ti..

Nuk E Di Qa Ke Bo Ti,
Menen Hala E Kom Te Ti..
Idiot, Idiot Ti,
Faji So Te Une Po Te Ti..

Sa Here Menja M’ike Mu,
Zemren E Gjej Un Qe O Shku..
Hajde Merem Edhe Ikim,
Thirrem Un Te Ti Vij Ey..

Yeah, Po Mbon Me Ike, Krejt Trunin Ma Ike,
Po Mbon Krejt Me Ti Dhon..
Po Don Me M’ni Ey, Bone Me Pike,
E Bojm Prej Krevetit N’toke..

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store