Titulli Nora Istrefi x NRG Band - Ki me lyp mem pa
Ndëgjuar 227
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Nora Istrefi x NRG Band - Ki me lyp mem pa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store