Titulli Pandora x Fatjon Dalipi x Vizion Band - Jalla moj mihane
Ndëgjuar 1,108
Shkarkuar 48
Pëlqyer 3
Publikuar 15/05/2023

Texti i këngës

Pandora x Fatjon Dalipi x Vizion Band - Jalla moj mihane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store