Titulli Fatjon Dalipi x Pandora - Quni i babit
Ndëgjuar 713
Shkarkuar 19
Pëlqyer 1
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

Fatjon Dalipi x Pandora - Quni i babit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store