Titulli Pandora - Sonte te kerkoj falje
Ndëgjuar 953
Shkarkuar 58
Pëlqyer 2
Publikuar 09/05/2023

Texti i këngës

Pandora - Sonte te kerkoj falje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store