Titulli Aferdita Demaku - Kerko falje
Ndëgjuar 971
Shkarkuar 108
Pëlqyer 11
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Kerko falje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store