Titulli Aferdita Demaku -TOP HITE NDER VITE
Ndëgjuar 1,032
Shkarkuar 60
Pëlqyer 1
Publikuar 22/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku -TOP HITE NDER VITE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store