Titulli Durim Malaj - Hite Balada
Ndëgjuar 1,835
Shkarkuar 163
Pëlqyer 14
Publikuar 19/02/2023

Texti i këngës

Durim Malaj - Hite Balada - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store