Titulli Soni Malaj x Fatmira Brecani x Gezim Nika - Do ta kallim
Ndëgjuar 2,057
Shkarkuar 250
Pëlqyer 11
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës

Soni Malaj x Fatmira Brecani x Gezim Nika - Do ta kallim - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store