Titulli Fadil Llugagjiu x Gezim Loshi x Bexhet Kolgeci - Kurbetqaret e Vraniqit
Ndëgjuar 806
Shkarkuar 36
Pëlqyer 1
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Fadil Llugagjiu x Gezim Loshi x Bexhet Kolgeci - Kurbetqaret e Vraniqit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store