Titulli Gezim Salaj - Kur me del ne sokak
Ndëgjuar 636
Shkarkuar 16
Pëlqyer 0
Publikuar 19/01/2023

Texti i këngës

Gezim Salaj - Kur me del ne sokak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store