Titulli Jehona Lumi x Egzona Salaj - Dul thellenza prej kafazit
Ndëgjuar 922
Shkarkuar 29
Pëlqyer 0
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Jehona Lumi x Egzona Salaj - Dul thellenza prej kafazit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store