Titulli Deoni - Prej sabahit deri ne dreke
Ndëgjuar 313
Shkarkuar 23
Pëlqyer 1
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

Deoni - Prej sabahit deri ne dreke - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store