Titulli Elvira Fjerza - Nate e dite lotoj prej mallit
Ndëgjuar 1,300
Shkarkuar 196
Pëlqyer 12
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Elvira Fjerza - Nate e dite lotoj prej mallit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store