Titulli GENA - Ishte nate binte shi
Ndëgjuar 186
Shkarkuar 12
Pëlqyer 2
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

GENA - Ishte nate binte shi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store