Titulli Artan Jusufi x Luljeta Shala - A ban me dite
Ndëgjuar 1,256
Shkarkuar 72
Pëlqyer 1
Publikuar 07/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi x Luljeta Shala - A ban me dite - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store