Titulli Luljeta Shala - O more bilbil Kenge Tetovare
Ndëgjuar 1,381
Shkarkuar 107
Pëlqyer 4
Publikuar 08/03/2023

Texti i këngës

Luljeta Shala - O more bilbil Kenge Tetovare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store