Titulli Shaqir Cervadiku x Valmir Shala - Ndac hajde ndac shko
Ndëgjuar 1,189
Shkarkuar 48
Pëlqyer 2
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës

Shaqir Cervadiku x Valmir Shala - Ndac hajde ndac shko - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store