Titulli Genc Prelvukaj x Adnan Daci - Shko
Ndëgjuar 1,046
Shkarkuar 84
Pëlqyer 3
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Genc Prelvukaj x Adnan Daci - Shko - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store