Titulli Adnan Kamberi x Drandofile Rama x Filja - Mashalla
Ndëgjuar 799
Shkarkuar 47
Pëlqyer 4
Publikuar 20/12/2022

Texti i këngës

Adnan Kamberi x Drandofile Rama x Filja - Mashalla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store