Titulli Sedat Rama x Rovena Stefa - Kqyrni kqyrni sa e mire
Ndëgjuar 1,647
Shkarkuar 228
Pëlqyer 11
Publikuar 19/01/2023

Texti i këngës

Sedat Rama x Rovena Stefa - Kqyrni kqyrni sa e mire - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store